Polecamy Waszej uwadze na sobotę!
Prezes Centrum Zdrowia w Mikołowie w wydaniu „Wysokich Obcasów” Gazety Wyborczej.
-W naszym szpitalu pracuje wielu specjalistów ginekologii i położnictwa. Są to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Mamy także wspaniały zespół położnych dla których priorytetem jest samopoczucie pacjentki w czasie porodu. Jesteśmy w stanie pomóc tej kobiecie i wielu innym. Poród ma być dla kobiety jak najmniej traumatycznym przeżyciem, dlatego też stosujemy metody łagodzenia bólu czy możliwość obecności przy porodzie najbliższych osób. W tym przypadku myślę, że oddani swej pracy ginekolodzy zrozumieją położenie pacjentki i dostosują warunki do pacjentki. Może więc liczyć u nas na wyrozumiałość i obecność kobiety ginekologa w trakcie porodu. W takich przypadkach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów – mówi – Dr Cezary Tomiczek prezes Centrum Zdrowia w Mikołowie.