Można bardzo powoli myśleć o powrocie do porodów rodzinnych. Muszą w tym celu być jednak spełnione pewne warunki. Najważniejszy z nich to, że poród musi odbywać się w pojedynczej i wydzielonej sali porodowej…

Bezpieczeństwo przyszłych Mam jak i potomstwa ma dla nas kluczowe znaczenie. Na zapewnienie bezpieczeństwa ma zasadniczy wpływ usytuowanie sal porodowych w szpitalu. Podjęliśmy prace architektoniczne, by przeprojektować sale porodowe tak, aby umożliwić porody rodzinne jak również zwiększyć komfort naszych Pacjentek.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o zmieniającej się sytuacji. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Pomimo braku najbliższej osoby podczas porodu u Nas będziesz rodzić z pomocą niesamowitych położnych, które są dla Ciebie w

Centrum Zdrowia w Mikołowie Będą przy Tobie i pomogą Ci przejść przez to doświadczenie najlepiej, jak to tylko możliwe, a profesjonalny Zespół na czele z Ordynatorem doktorem Robert Kiełbasiński będzie czuwał nad Wami!