Centrum Zdrowia w Mikołowie serdecznie wita w gronie naszych specjalistów panów chirurgów:
🟢 dr n. med. Zbigniewa Gruszkę,
🟢 dr n. med. Jerzego Brańkę,
🟢 dr n. med. Tomasza Gruszkę.
Pan dr n. med. Zbigniew Gruszka specjalizuje się w chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Stał się ekspertem szczególnie w dziedzinie operacyjnego leczenia raka piersi. Swoim pacjentkom może dzięki temu zaproponować kompleksową diagnostykę, operację mastektomii oraz późniejszą rekonstrukcję piersi.
Przez wiele lat pracował w Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Katowicach. W latach 2004 – 2021 był ordynatorem oddziału chirurgii Szpitala im. Św. Józefa w Mikołowie.
Od wielu lat zajmuje się projektem kompleksowego, chirurgicznego i rekonstrukcyjnego leczenia raka piersi. Wziął udział w tworzeniu pierwszego śląskiego ośrodka Breast Cancer Unit, który powstał w 2013 roku.
Sylwetki naszych nowy specjalistów przybliżymy w kolejnych postach.