Szkoła Rodzenia Przy Oddziale Ginekologiczno – Położniczym

Szkoła rodzenia przy Oddziale Ginekologiczno Położniczym

najczęściej wybierana szkoła rodzenia w Powiecie Mikołowskim – oferuje kompleksowe przygotowanie przyszłych rodziców do rodzicielstwa, które pomoże im podejmować najlepsze decyzje zarówno dla ich pociech jak i dla nich samych, w trakcie przygotowań do porodu oraz w pierwszych dniach życia dziecka.

Hebama to projekt młodych położnych, które pragną przekazywać swoją wiedze i doświadczenie przyszłym rodzicom.

Przyszpitalną szkołę rodzenia tworzą położne, które na co dzień pracują na bloku porodowym i oddziale szpitalnym Centrum Zdrowia w Mikołowie.

Nasz kurs przedporodowy to cykl 6 spotkań (4 w soboty, 2 w tygodniu)

Tematyka spotkań to: ciąża, poród, połóg, kąpiel i pielęgnację noworodka oraz laktacja.

Proponujemy rozpocząć kurs pomiędzy 26, a  28 tygodniem ciąży.

Zapisów można dokonać pod numerem telefonu 512 969 759 lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.hebama.pl

Koszt: 500 zł/para.

Na zajęcia zapraszamy Panie w 26 – 28 tygodniu ciąży. W zajęciach można uczestniczyć z osobą towarzyszącą. Realizujemy kompleksowy program przygotowania do porodu. W trakcie zajęć zapoznajemy przyszłe Mamy z Oddziałem Położniczym i Blokiem Porodowym.

Zajęcia Szkoły Rodzenia trwają 5 tygodni i odbywają się w grupie 10 osobowej, z możliwością dostosowania do indywidulanych potrzeb, wtedy cena zostanie skalkulowania indywidualnie.

budynek administracyjny Szpitala, ul. Waryńskiego 2

Zgłoszenia telefoniczne