Szkoła Rodzenia Przy Oddziale Ginekologiczno – Położniczym

Szkoła rodzenia przy Oddziale Ginekologiczno Położniczym

najczęściej wybierana szkoła rodzenia w Powiecie Mikołowskim – oferuje kompleksowe przygotowanie przyszłych rodziców do rodzicielstwa, które pomoże im podejmować najlepsze decyzje zarówno dla ich pociech jak i dla nich samych, w trakcie przygotowań do porodu oraz w pierwszych dniach życia dziecka.

Celem zajęć jest nie tylko przygotowanie się do porodu, staramy się przygotować przyszłych rodziców do nowych wyzwań: jak przygotować się wspólnie z partnerem do rodzicielskich obowiązków, jak pielęgnować i karmić maluszka.

W ramach przygotowania do porodu omawiamy wszystkie zagadnienia, by przyszli rodzice rozumieli to, co się dzieje na Bloku porodowym i świadomie uczestniczyli w przyjściu na świat Ich maleństwa.
Zajęcia w szkole rodzenia prowadzone są przez położne bloku porodowego, lekarzy: ginekologa i neonatologa a także fizjoterapeutę, którzy pracując w oddziałach ginekologiczno-położniczym i noworodkowym są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji i pozwolą zweryfikować jeszcze przed porodem wyobrażenia o pobycie w szpitalu.

Na zajęcia zapraszamy Panie w 26 – 28 tygodniu ciąży. W zajęciach można uczestniczyć z osobą towarzyszącą. Realizujemy kompleksowy program przygotowania do porodu. W trakcie zajęć zapoznajemy przyszłe Mamy z Oddziałem Położniczym i Blokiem Porodowym.

Zajęcia trwają 4 tygodnie.

Opłata za cały kurs wynosi 250 PLN:

• 150 zł część teoretyczno- praktyczna w środy o godz. 16:30 ( 4 spotkania )
  • 100 zł ćwiczenia we wtorki lub czwartki w godzinach rannych ( 5 spotkań )

Opłata może być dokonana drogą internetową.

Na 1-wsze zajęcia należy przynieść potwierdzenie wpłaty lub uiścić należność u położnej prowadzącej pierwsze zajęcia.

budynek administracyjny Szpitala, ul. Waryńskiego 2

Zgłoszenia telefoniczne