W tegorocznym plebiscycie HIPOKRATES 2018, organizowanym przez Dziennik Zachodni, nasze Centrum Zdrowia ponownie uplasowało się na podium zwycięzców, osiągając II miejsce w kategorii Szpital Roku. Wysokie czwarte miejsce zajęła dr Aleksandra Dobrowolska w kategorii Kardiolog Roku, kierująca Oddziałem Wewnętrznym w mikołowskim szpitalu.

W sobotę, 9 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. W imieniu Spółki nagrodę odebrał Prezes Zarządu Władysław Perchaluk, a wspierał go Dyrektor ds. Medycznych dr Jacek Czapla. Serdecznie dziękujemy wszystkim pacjentom, pracownikom i każdej osobie wspierającej naszą placówkę w drodze do zdobycia tak prestiżowego wyróżnienia. Dziękujemy, że obdarzyliście zaufaniem nas jako placówkę, a także wszystkich pracowników, którzy na ten sukces pracowali.