PAKIET PODSTAWOWY (ZAWIERA 13 BADAŃ)

Jednym z elementów zdrowego stylu życia jest świadome kontrolowanie stanu swojego zdrowia poprzez regularne wykonywanie profilaktycznych badań laboratoryjnych.

Dzięki tym badaniom można także wykrywać różne schorzenia we wczesnych stadiach choroby, nawet przed wystąpieniem jej objawów. Uzyskanie takiej informacji, umożliwia szybkie rozpoczęcie odpowiedniego leczenia, dzięki któremu zwiększa się szansa wyleczenia, a przynajmniej spowolniony zostaje rozwój choroby.

W skład pakietu wchodzą następujące badania:

morfologia

badanie ogólne moczu

glukoza w surowicy

Kwas moczowy w surowicy

OB

Cholesterol całkowity

Triglicerydy

Kwas moczowy w surowicy

Aspat

Alat

Należy pamiętać, że w momencie stawienia się na pobranie krwi w przypadku badań wykonywanych w moczu, kale bądź ślinie należy materiał dostarczyć do Punktu Pobrań w odpowiednim pojemniku.

Lokalizacja punktów pobrań:

• 43-190 Mikołów ulica Waryńskiego nr. 2  II piętro szpitala,
  • 43-190 Mikołów ulica Okrzei nr. 31
  • Przychodnia w Mikołowie-Paniowach, ul. Przelotowa 70:

Godziny przyjęć próbek:

• Waryńskiego nr. 2  II piętro szpitala : – poniedziałek – piątek w godzinach od 7:30 do 10:00, w soboty od 8:00 – 10:00
  • Okrzei nr. 31 : –w dni robocze w godzinach od 7:00 do 9:30
  • ul. Przelotowa 70 : w poniedziałki w godz. od 7:00 do 9:00, czwartki w godz. od 7:00 do 9:00

Przygotowanie do badań

Pod tym linkiem znajdziesz informację o przygotowaniu się do badania:
Jak przygotować się do pobrania krwi?